İş Arıyorum

İş Arıyorum

20 yaşındayım. Dilko Koleji Anadolu Lisesi ingilizce bölümü mezunuyum. 2015 yılında Kabataş Erkek Lisesi Model United Nations projesine katıldım.İngilizce seminer verdim.Katılım sertifikam bulunuyor. Üniversiteye İngilizceden girdim.Şuanda İstanbul Üniversitesinde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim fakat okulumu dondurdum. Elemental Wellness  Spa ve Fitness'ta resepsiyonda üç ay çalıştım. Dino Çocuk Klübünde 2 ay İngilizce Öğretmenliği yaptım. Happy Moonsta 2 ay Karşılama Hostesliği yaptım.5  ay süresince Madame Tussauds Müzesinde Sanat Yönetmenliği yaptım. Zarada 1 ay dönemsel olarak satış danışmanlığı yaptım.

Sude K. pariyer profili

Sude K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...