İş Arıyorum

İş  Arıyorum

Merhaba, 

Nisan ayı sonu 10 yıldan fazla süre ile çalıştığım Tur Assist firmasından ayrıldım. İlk iş tecrübem Atlas jet uçak bileti satışı oldu ve sonrasında Tür Assist bünyesinde hasar departmanında görev aldım. İkame araç bölümüne geçip 4 yıl deneyim elde ettikten sonra Takım Lideri-Yetkili pozisyonuna terfi ettim 6 yıl kadar Takım Liderliği yaptım. Birçok sigorta şirketi ekranları ve teminatların hakkında bilgi sahibiyim. Microsoft ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Ekip yönetimini severek yaptım fakat iş yerinin küçülmeye gitmesi sebebi ile anlaşarak ayrıldım. Şuan aktif iş arayışım mevcut. Su zaman zarfında eğitimlere katılıyor ve Segem belgesi almak adına sınav hazırlıkları yapıyorum. Otomotiv, sigortacılık alanında kendimi geliştirmek istiyorum. Müşteri ilişkileri, underwriter, teknik personel, araç kiralama bölümlerinde hızlı bir şekilde öğrenerek çalışabilirim. Çalışacağım yerde deneyimlerimi paylaşmak ve kendimi geliştirme hedefindeyim.


  • 80

  • İlan Aktif

  • 28.11.2021

  • İstanbul - Maltepe

  • 4000 TL ve üzeri

  • 506557*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Sigortacılık

AYSEL Y. pariyer profili

AYSEL Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...