İnsan Kaynakları, Muhasebe..

İnsan Kaynakları, Muhasebe..

Beykent Üniversitesi 2019 Uluslararası İlişkiler  ve 2021 İktisat mezunuyum. Her iki bölümümü de İngilizce eğitim alarak tamamladım. Üniversite eğitimim boyunca part time olarak mağazada satış danışmanı olarak çalıştım. Bölümüm ile ilgili herhangi bir iş deneyimim olmadığından dolayı şirketlerin yetiştirmek üzere  insan kaynakları, muhasebe, pazarlama, ithalat- ihracat bölümlerinde çalışmak istiyorum.

Azime O. pariyer profili

Azime O. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...