Pariyer Logo

İnşaat Teknikeri Olarak İş Arıyorum


İnşaat teknikeri. Mimari proje çizimi ve projenin takibi işlerinde bilgim var ve iyi derece de autocad kullanıyorum. Daha önceki çalışma ofislerinde sekreterlik asistanlık gibi görevleri de üstlendim.

İlan Detay

İş Arayan Hakkında

Ezgi Yüce
Ezgi Yüce

Inşaat teknikeriyim mimari proje cizimi yapmaktayım iyi derece de autocad kullanıyorum ama inşaat sektörü tükendiği için farklı sektörlere geçiş yapmayı düşünüyorum daha önce çalıştığım şirketlerde ofis sekreterliği ve asistanlığı konusunda deneyimim mevcut

Üye Profilini Göster Mesaj Gönder
Telefon Et
Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...