İnşaat Mühendisliği

İnşaat Mühendisliği

Deprem mühendisliği ve deniz yapıları alanında uzman bir inşaat mühendisiyim. Aynı zamanda İTÜ'de doktora yapmakta ve bir TÜBİTAK projesinde çalışmaktayım. Büyük endüstriyel projelerde (bir EPC projesi dahil) 7 yılı aşkın deneyime sahibim. Türkçe, İngilizce, Azerice ve Farsça'yı çok iyi seviyede biliyorum (en son IELTS puanım 7.5, YDS puanım 87.5). Eğer Azerbeycan'da bir proje olursa, anadilim Azericedir. Eğer projeler İran, Afganistan veya Tacikistan'daysa, yine de dillerini çok iyi biliyorum çünkü dilleri hemen hemen Farsça'dır. Diğer ülkelerde çalışmam için bir problem yok. Doğal gaz, petrol rafinerileri ve liman inşaatı ile ilgili projelerde saha, teknik ofis ve tasarım mühendisi olarak çalıştım. Ayrıca, deprem tehlikesine maruz kalan betonarme karayolları köprüleri için yapısal sağlık izleme yöntemiyle elde edilen verileri analiz ettiğimden dolayı bu alanda uzmanım. Betonarme perdelerde enerji sönümleme davranışının yapay zeka ve makine öğrenimi yöntemleri (Meta-modelleme) ile incelendiği bir TÜBİTAK projesinde çalışıyorum.

Farklı ülkelerde yaşamayı, çalışmayı, yeni kültürleri ve yabancı dilleri öğrenmeyi seviyorum. MS Office, AutoCAD ve birçok mühendislik programına hakimim (SAP2000, ETABS, SAFE, DHI MIKE, RocScience Phase2, OpenSees, MATLAB, TCLS/TKE vs). 

 İstanbul'da Avrupa yakasında ikamet etmekteyim.

Teşekkürler.

Siamak T. pariyer profili

Siamak T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...