İnşaat Mühendisi

İnşaat Mühendisi

Sayın yetkili,

2020 Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunuyum. Yaz döneminde yaptığım şantiye ve büro stajlarım haricinde iş deneyimim bulunmamaktadır. Lisans eğitimimde edindiğim teorik bilgileri pratikte tecrübeye dökerek firmaya ve kendime değer kazandıracağıma inanıyorum. Araştırmacı, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, yeniliklere ve gelişime açık biri olduğumu düşünüyorum. Ofis veya şantiyede fırsat verildiğinde kendimi kanıtlayıp, değer katacağım iş arayışım mevcuttur.

Kübra Ç. pariyer profili

Kübra Ç. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...