İnşaat Mühendisi

İnşaat Mühendisi

Değerli yetkili,

  Eğitim ve kariyer hayatım boyunca oluşturduğum birikimleri kullanarak şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum. Özellikle tank, çelik konstrüksiyon imalat montaj kumlama boya, çatı kaplama konusunda , kaba inşaat ve alt yapı hakediş kalite kontrol günlük ve haftalık roporlar sunmak konularında katkı sağlayacağımı düşünüyorum.

1998 yılında Kıbrıs yakın doğu üniversitesinde inşaat mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra unifar ilaç fabrikasında ,pakmaya fabrikasında ve kromançelik fabrikalarında ağır sanayi çelik konstrüksiyon imalat montaj kumlama boya işlerinde görev aldım. 2014 yılından bu yana Tekfen firmasında 8 ay Azarbeycan bakü olimpiyat stadyumunda çelik montaj şefi olarak ve daha sonra oğuz inşaat firmasında Türkiyenin en büyük isale hattı olan İSKİ melen 3.isale hattı(90 km çelik boru imalat montaj kazı ve sanat yapılar ) ve pompa istasyonu inşaatında ve sanat yapılarında 4 sene  şantiye şefliği yaptım (KARASU SAKARYA ).. Deneyimlerimi kullanarak değer katabileceğim bir şirkette yönetici sıfatıyla uygun bir iş fırsatı yakalamayı amaçlıyorum.

Sonuç olarak; ekteki özgeçmişimin şirketinize değer katabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla;


  • 44

  • İlan Aktif

  • 15.02.2020

  • İstanbul - Tuzla

  • Karşılıklı Görüşülür

  • 545604*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • İnşaat İşleri

Bilgin T. pariyer profili

Bilgin T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...