İnşaat Mühendisi

İnşaat Mühendisi

İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü 2019 mezunuyum. Eğitimim boyunca stajyerlik kapsamında 4 farklı firmada görev aldım. Görgülü plus şirketinde Yeşilyaka villalarının kaba şantiyesinde saha stajyer mühendisi olarak çalıştım. Buna ek olarak CKR GRUP firmasının Üsküdar'da yer alan karma kullanım projesinde avm, konut ve otopark şantiyesinin yapımında stajyer saha mühendisi olarak görev aldım. Ofis stajlarımı ise TAV İnşaat şirketinde BİM departmanında Revit programı üzerine çizimler yaparak ve Makyol firmasında İş ve Teklif hazırlama departmanında görev alarak tamamladım. Eğitim süreci boyunca farklı okul projelerinde yer aldım. Okul projeleri kapsamında Sap2000, Autocad, Revit programları üzerinde çalışmalar yaptım. İş hayatıma başladığım firmaya sağlayabileceğim faydayı ortaya koymak, kendimi göstermek ve daima geliştirmeyi amaçlıyorum. Bu amaçla şirketinizde yer edinmek ve kendimi göstermek istiyorum.
Saygılarımla


Hakan C. pariyer profili

Hakan C. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...