İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

2005 senesinden itibaren yaz aylarımı yurt dışında(Ingiltere,Amerika,Kanada) geçirerek ingilizcemi C1 seviyesine kadar taşıdım. Çok teknik bir ingilizce eğitimi veremem fakat Türkiyede kendine ingilizce hocası diyen birçok insandan daha iyi konuşur ve anlarım.Kendi okuma ve araştırmalarımı bike ingilizce yaparım.Türkçeyi kullandığım kadar ingilizcemide aktif olarak kullanabilirim. Yeterli emeği vermek isteyan kişileride kendi seviyeme taşıyabileceğime eminim.bu bir gecede olmaz zaman ve emek gerektirir.Kaynaklar videolar ve filimler üzerinden çalışmayı tercih ederim kendi kaynaklarınız üzerinden çalışabiliriz yoksa öneririm. Kendim bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim aynı zamanda aile şirketimizde çalışıyorum yoğun bir programım var çok fazla öğrenci almayacağım. Eğer benimle çalışmayı tercih ederseniz karşılıklı uygun bir saat ayarlayabiliriz. Yaşın bir önemi olmamakla birlikte tercihen 7 yaş ve üstü ile çalışmayı yeğlerim. Çocuk yetişkin ayrımım yoktur seviyenize göre bir program ayarlarım. Bunun yanı sıra tek yönlü biri değilimdir (Türkiye'nin eğitim sistemini beğenmemekle beraber) 1-12 sınıfları arası sayısal derslerdede ufak çaplı destek olabilirim bu dersleri ingilizce olarakta anlatabilirim(ama ufak çaplı :) altından kalkamayacağım sözler vermek istemem). Ucret hakkında konuşmak gerekirse öncelikle öğrenciye(seviyeye) göre karar vermek en doğrusu olacaktır. Profesyonel bir eğitmen olmadığım için onlar kadar bir ücret talep etmeyeceğimi tahmin edebilirsiniz fakat vaktime değecek kadarda olmalı :). Okuduğunuz ve ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Ahmet Ç. pariyer profili

Ahmet Ç. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...