İngilizce Dersi Verebilir, Çeviri Yapabilirim

İngilizce Dersi Verebilir, Çeviri Yapabilirim

Merhabalar, Nazım Hikmet Akademisi Tiyatro bölümü mezunuyum ve İstanbul Üniversitesi Turizm işletmeciliği bölümünde öğrenciyim. 5 yaşından itibaren çeşitli özel kurumlarda ingilizce dersi aldım. Çok küçük yaştan itibaren ingilizceyle beraber büyüdüğüm için ana dilim gibi kullandığımı söyleyebilirim. Çocuklara ve yetişkinlere çok iyi derecede grammer, konuşma ve yazma dersi verebilirim. Aynı zamanda ingilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce çeviri yapabilirim. Esas mesleğim oyunculuk ama tiyatro sezonunun kapalı olması sebebiyle şu an çok fazla zamanım var ve esnek vakitlerde çalışabilirim. Görüşmek üzere :)

Melih P. pariyer profili

Melih P. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...