İletişim Kurmayı Seviyorum

İletişim Kurmayı Seviyorum

Eğitim sürecim boyunca araştırma, kampanya hazırlama, sunum hazırlama, etkinlik düzenleme ve farklı yetenekler edinme konusunda kendimi geliştirdim. Eğitim sürecim bittikten sonra, iş yaşamında edindiğim tecrübeler doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma fırsatı buldum. Bu yüzden sizinle çalışınca yabancılık çekmeyeceğimi, takımınıza kolay bir şekilde adapte olabileceğimi düşünüyorum.

 

Sizinle çalışmak isterim. Senin diğerlerinden ne farkın var, neden seninle çalışmalıyız diye soracak olursanız; Çünkü yaptığım her işi önemseyerek ve severek yapıyorum. Girişken ruhlu, kendini geliştirmeyi ve araştırmayı seven, takım çalışmasına ayak uydurabilen birisiyim. Takım arkadaşlarımla bir konu hakkında fikir alışverişinde bulunmak benim için inanılmaz heyecan verici.

Behiye G. pariyer profili

Behiye G. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...