İleri Seviyede İngilizce Biliyorum

İleri Seviyede İngilizce Biliyorum

Merhaba ben Berke, 22 yaşındayım İngiltere’de 4.5 sene yaşadım ve orada 2 farklı restaurantta garson olarak  çalıştım, 5 ayda büyük bir gece klübünde organizatör olarak çalıştım, bu yerlerden ayrılma sebebim üniversite  idi.  Sonra bir kaç ailevi sorundan dolayı okulu yarıda bırakmak zorunda kaldım ve 2019 haziranda İstanbul geldim 2019 eylülde Maltepe'de büyük bir hastanede  dilimden dolayı halkla ilişkilerde çalıştım, genelde yabancı hastalarla ilgileniyordum. En son Pendik'te bir özel  hastanenin satın alma bölümünde çalıştım, malzemeleri alıp depo günleri de sayım yapıyorduk. İş yerinin finansal açıdan kötüye gitmesinden dolayı ben ve çalışanlar ayrılmak zorunda kaldık ama bunların hepsi güzel deneyim oldu, şuan da  parttime işlere de açığım.

Berke T. pariyer profili

Berke T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...