İçinde Eğitimin Olduğu Her İş

İçinde Eğitimin Olduğu Her İş

İstanbul'a eşimin tayini dolayısı ile geldik. Şu an evimde ve eve giderek özel ders veriyorum. Özel ders uzun yıllardır vermekteyim buraya da cv bırakarak ihtiyaç sahibi ailelere İstanbul'da da ulaşmak yardımcı olmak istedim.Aynı zaman da profesyonel olarak oyun ablalığı da yapmaktayım. Para,zaman, öğrencinin seviyesi,ders herşeyi hallederiz yeter ki temiz niyetli kişiler ile muhatap olalım. Lisans hayatımdan bu zamana kolej ve yardım derneklerinde görev aldım Tecrübeliyim bunu özellikle belirtmek isterim. Tarih, Türkçe , sosyal bilgiler , temel matematik , özel eğitim, ingilizce ! HAYVANLARA VE ÇOCUKLARA SAYGISI,SEVGİSİ OLMAYAN BENİMLE İLETİŞİM KURMASIN LÜTFEN.

Reyhan G. pariyer profili

Reyhan G. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...