İç Mimarım Ve İş Arıyorum

İç Mimarım Ve İş Arıyorum

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İç Mimarlık mezunuyum. 2015 yılında B2 seviye sertifikası ile tamamladığım 1 yıllık hazırlık eğitimim ardından 2016 yılında İç Mimarlık lisans eğitimime başladım. 1. sınıfı bölüm birincisi olarak bitirerek Mimarlık Çift Anadal Programına başladım. 2 sene lisans programım ile birlikte yürüttüğüm çift anadal programım 2019 yılında tamamlayamadan son buldu. Yaptığım şantiye ve ofis stajlarımda mesleğe yönelik uygulamaları yakından görme ve öğrenme fırsatı edindim. İş hayatımda da lisans eğitimim ve stajlarımda öğrendiğim bilgilerin üzerine katarak kendimi geliştirmek, projelerde etkin rol alarak çalıştığım kuruma fayda sağlayıp tecrübe kazanmak ve mesleğimde başarı ile yükselerek, ihtiyaçlar doğrultusunda yeni projeler ve tasarımlar ortaya koyduğum bir kariyer en büyük hedefimdir. Öğrenmeye açık ve istekli, disiplinli ve sorumluluk bilinci yüksek biri olarak gerekli özveri ile çalışarak, çalışacağım firmaya katkı sağlayacağımı düşünüyorum. 

  • 68

  • İlan Aktif

  • 26.11.2020

  • İstanbul - Çekmeköy

  • Karşılıklı Görüşülür

  • 545303*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Diğer

Gizem E. pariyer profili

Gizem E. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...