Home Office Çalışırım

Home Office  Çalışırım

Firmalara home office canlı destek hattında çalısabılırım.Sosyal medyada tanıtım yapabılır,e tıcaret sıtelerıne veri giriş yapabılır satıs oncesı ve sonrası destek. verebılırım.19 mayıs Turızm ve otelcılık mezunuyum onbesyıl sektorde onburo ve orta duzey yonetıcı olarak gorev yaptım.İyi duzeyde İngilizce az duzeyde Almancam mevcuttur.Ayrıca fırmalara kosgeb ıpard vs devlet desteklerı hakkında danısmanlık yapabılırım.

Fatma B. pariyer profili

Fatma B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...