Hizmet Sektöründe İş

Hizmet Sektöründe İş

Merhabalar, öncelikle kendimden bahsesedeyim. 20 yaşında,dış görünümüne önem veren, güler yüzlü, her ortama ayak uydurabilen, iş disiplinini bilen sorun yaratmayan bir insanımdır .

Daha önce AVMde, bir kaç çağrı merkezinde ve emlakçıda çalışmışlığım oldu, bu zaman zarfı içinde çalışmak zorunda olduğum için eğitimim aksadı ve İstanbul Üniversitesi'nde işletme okurken devam edemedim malesef . Bu sene Beykent Üniversitesi Bankacilik ve Sigortacilik bölümünü burslu kazandım ve tekrardan devam ediyorum eğitimime. Matematiği, parayi ve hesap yapmayı seven biriyimdir, muhasebeye de ilgim var ama bir türlü firsat bulamadım çalışmak icin, bu işi kendime uygun görüyorum. 

Yaman D. pariyer profili

Yaman D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...