Hayvan Bakımı Ve Emaneti İçin

Hayvan Bakımı Ve Emaneti İçin

Hayvanları çok seviyorum. Bunu bilen komşularımız ve dostlarımız da bana çok kez evcil hayvanlarını emanet edip tatile gitmişlerdir. Muhabbet kuşu, balık, kedi bakmışlığım çok vardır. Ayrıca ağabeyimin de iki kedisine çok bakarım, özellikle de onlar tatildeyken ve beni çok severler. Bazen sadece onları sevmek için bile onların evine kimse yokken gittiğim oluyor. :) 

Nurdan T. pariyer profili

Nurdan T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...