Halkla İlişkiler Ve Tanıtım

Halkla İlişkiler Ve Tanıtım

Karabük Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım mesleği üzerine almış olduğum lisans eğitimimi 2020 yılında tamamlamış bulunmaktayım. Eğitim sürecinde gerek derslerde edindiğim bilgiler gerek grup içi çalışmalar sayesinde kuvvetli iletişim becerisi, ikna kabiliyeti ve organizasyon içinde yer alma gibi tecrübeler kazanmış bulunmaktayım. Eğitim aldığım şehrin imkanları dolayısıyla iş deneyimi kazanma fırsatı bulamadım fakat öğrenmeye ve yeniliğe açık bir bireyim. 

Zerrin D. pariyer profili

Zerrin D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...