Hakkımda

Hakkımda

İstinye Üniversitesi Yeni Medya bölümü okumaktayım. Hazırlık okudum ve başarılı bir şekilde hazırlığı bitirdim. 1. Sınıfı okumaktayım. Sizinle çalışmak ve bölümüme yardımcı olabilecek her işi öğrenmeye ve çalışmaya hazırım. Staj-işe hemen başlamak ve öğrenmek istiyorum bu yüzden okulumun staj dönemini beklemeden kendi imkanlarımla staj görmek istiyorum. İş deneyimim çok olmasa da kendimi geliştirmeye odaklıyım. Mücadele etmeyi sevdiğim için işi çabuk öğreneceğimden eminim. Umarım beni uygun görürsünüz, iyi günler.

Buse P. pariyer profili

Buse P. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...