Hafta Sonu Çalışabileceğim İş Arıyorum

Hafta Sonu Çalışabileceğim İş Arıyorum

Üniversite öğrencisi olduğum ve ders programım diğer günler müsait olmadığı için Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri çalışabileceğim bir iş arıyorum. Ataşehir ve Kadıköy’e ulaşımım rahat. İleri seviyede İngilizce konuşabiliyorum, asıl mesleğim Tercümanlık olduğu için insanlarla iletişimim kuvvetlidir. Hali hazırda aileme ait bir perakende bebek giyim mağazasının hem işletmesinde hem satış kısmında görev almaktayım. Fuarlarda ve medya günlerinde tercüman olarak dönem dönem görev alıyorum. Hosteslik, stand hostestliği, market tanıtımı, müşteri temsilciliği, satış danışmanlığı gibi pozisyonlarda çalışabilirim.

Buse pariyer profili

Buse Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...