Güvenlik Müdürü

Güvenlik Müdürü

Güvenlik müdürünün ve yürüttüğü işlemlerin hizmet sağlanan kurum veya firma için öneminin bilincindeyim. Alana dair aldığım tüm kurs ve eğitim seminerlerini, edinmiş olduğum tecrübelerim ile pekiştirdim. Sorumluluğunu aldığım bütün işlerde istekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğim noktasında şüphem yok.

Pozisyonun gerekliliklerini ve şirketinize nasıl katkıda bulunabileceğimi görüşmek üzere davetinizi rica ediyorum.  

Saygılarımla. 

  • 85

  • İlan Aktif

  • 20.03.2021

  • İstanbul - Gaziosmanpaşa

  • 4000 TL ve üzeri

  • 544825*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Güvenlik

Betül Ö. pariyer profili

Betül Ö. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...