GÜNLÜK VE PART TİME İŞ ARIYORUM

GÜNLÜK VE PART TİME İŞ ARIYORUM

Merhaba

Daha önce Boyner Mağazacılık'ta satış danışmanlığı ve çeşitli organizasyon firmalarında çalıştım. Şu anda kurumsal bir firmada muhasebeci olarak çalışıyorum.

Üniversite mezunuyum. boy 182 cm-kilom 84 dür. 32 yaşındayım. hafta içi 18:00 den sonra, hafta sonu ve özel günlerde çalışacağım Anadolu yakası ve Şişli ve Beşiktaş ilçelerinde çalışacağım ek iş arıyorum.

Erdi A. pariyer profili

Erdi A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...