Grafik Tasarımcı Ve Grafiker

Grafik Tasarımcı Ve Grafiker

Reklam sektöründe; Dati ,Intercontinental ve Sheraton gibi kurumsal firmaların ve alt markalarının sosyal medya yönetimini ve grafikerliğini yaptım. Web sektöründe; Opel, Fiat ve birkaç küçük firmaya Web tasarım, web master ve grafikerlik hizmeti verdim. Ek olarak Lise stajımda muhasebe alanında (Logo, Go Plus ve Tiger) programlarının teknik desteğini verdim. Program Hakimiyetlerim; Adobe Photoshop: **** Adobe Illustrator: *** Adobe Premiere: *** Adobe After Effects: ** Vegas Pro: **** Blender: ** Askerlik hizmetim: 31.12.2020 tarihine kadar tecillidir.

Abdulkadir K. pariyer profili

Abdulkadir K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...