Grafik Tasarım Ve Çizim

Grafik Tasarım Ve Çizim

Öncelikle merhabalar, 

İsmim Ece Kaya, 19 yaşındayım ve Koç Üniversitesi Ekonomi öğrencisiyim.

Hobi ile başlayan grafik tasarımımın yıllar boyu gelişmesiyle beraber Fiverr'den birçok kişiye hizmet vermeye başladım.

Ayrıca Adobe Photoshop kullanabilir, oradan tasarım ve çizim yapabilirim. Çizim tabletiyle beraber istenilen neredeyse her tasarımı yapabilirim.

Grafik tasarım için yaratıcı ve yetenekli bir part-timer arıyorsanız, yaptığım işler ve daha birçok bilgi için lütfen iletişime geçin :)

(İş miktarına bağlı ücrette değişiklik yapılabilir. Son olarakta ekte Photoshop'tan tabletle yaptığım bir çizime bakabilirsiniz.)

Ece K. pariyer profili

Ece K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...