Grafik Tasarım & 3D Animasyon

Grafik Tasarım & 3D Animasyon

Abant izzet baysal üniversitesinde, Görsel İşitsel teknikler ve Medya yapımcılığı / Grafik tasarım alanında okudum. Kurumsal bir şirketin Ar-Ge departmanında, Grafik Tasarım & 3D Animasyon Render, sorumlusu olarak 3,5 yıl süre çalıştım. Çalıştığım süre içerisinde, After effects ve Autodesk Maya kurslarına giderek, yeni programlar öğrenme fırsatım oldu.

Ardından askerlik görevimi, yerine getirdim. Terhis tarihi: 04.04.2020
 

3D Render ve animasyon,
Sosyal medya görselleri,
Kampanya mail çalışmaları,
Video düzenlemeleri,
Kurumsal kimlik çalışmaları,

Samet G. pariyer profili

Samet G. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...