Gizli Müşteri Olarak Görev Alabilir Yada Özel Türkçe Dersi Verebilirim.

Gizli Müşteri Olarak Görev Alabilir Yada Özel Türkçe Dersi Verebilirim.

Merhaba, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik lisans mezunuyum. Marka İletişimi bölümünde ikinci bir ön lisansım var. 26 yaşındayım. Bilgisayar ve office programlarını iyi derece kullanabiliyorum. Kendime part time, dönemsel, home office yada freelance çalışabileceğim bir iş aramaktayım. Veri girişi, makale yazımı, sosyal medya, asistanlık, insan ilişkileri, kişisel gelişim gibi konulara hakimim. Gizli müşteri, eğitmenlik, özel ders (Türkçe, edebiyat, ilköğretim ingilizcesi) gibi işleri de yapabilirim. Çağrı merkezi kesinlikle düşünmüyorum.

Merve A. pariyer profili

Merve A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...