Gıda Sektöründe İş

Gıda Sektöründe İş

Gıda sektöründe çeşitli ve bilindik firmalarla çalıştım garsonluk, yardımcı aşcılık, barmenlik, baristalık ve müdürlük yaptım onun dışında kendi mesleğim var dövme yapıyorum ama artık dövme işini ekstra olarak yapıp sabit bir maaşla çalışıp o iş üzerinden ekstra para kazanmak istiyorum ve yeni evli olduğum için şu anda ciddi anlamda bir işe ihtiyacım var. Pandemi dolayısı ile işlerim yeterince durgunlaştı, kısacası en acil şekilde bir işe girmem lazım. 


Furkan K. pariyer profili

Furkan K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...