Genel Başvuru

Genel Başvuru

Merhabalar, öncelikle ikamet değişikliği yapabilme ve sağlık sorunum bulunmamaktadır. Daha önce İstanbul dışında, Tekirdağ, Adana, Gaziantep, Mersin, İzmir, Bandırma, Kocaeli gibi noktalarda belirli süreler ikametim olmuştu.

Kısaca şahsımla ilgili olarak, Elektronik iletişim lisans mezunuyum.(1989)1989-2001 yılları arası Dz.K.K. bünyesinde Denizaltı Gemilerinde makine ve güverte Subayı olarak (line sınıf) ,2001 yılı sonrası özel sektörde outsource hizmet sağlayan ve devamında üretim bazlı firmaların bünyelerinde personel – ik ,teknik,idari,idare ,işletme, operasyon kapsamlı görevlerde bulundum.

1. İdari Koordinatörlük ( işletme, personel, idari, satın alma, lojistik depolama-sevkiyat, mal kabul, kamu izinleri – geçici - daimi ruhsatlandırma ve yatırım vb )

2. Personel/İK ve İdari İşler Müdürlüğü ,

3. İdari /İdare Amirlik,

4. Tesis Güvenlik Müdürlüğü ve Koordinatörlük ( Profilo AVM,Kadir Has Center,Alkent, Securicor Verdi )

5. Tesis/ Fabrika Müdürlüğü ve Koordinatörlük ( Sea Horse, Likit Kİmya , Kısmen süre Köksan vb . Üretim bazlı / Kimya )

Sektörel çalışma sahası olarak, rezidans , plaza ( mısırlı ,maya akar,yolbulan, şaşmaz,195 BDP ) , avm ( kadir has,carausel , profilo ), , site ( alkent -mesa çamlıca vb) , üretim bazlı gümrüklü antrepo ( A -C tipi / Marmara Ereğlisi ) ve Serbest Bölge ( Şekerpınar, Yumurtalık ) , OSB , tekstil fabrikaları ( İstanbul,Düzce,Tekirdağ ) ler mevcuttur.

skype: alp_uygur


ALİ pariyer profili

ALİ Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...