Genç Emekli Yiyecek İçecek Müdürü

Genç Emekli Yiyecek İçecek Müdürü

Turizm otel işletmeciliği mezunuyum. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca konuşabiliyorum. B sınıfı ehliyetim var. Usta şoförüm. 49 Yaşında emeklilik hak ettim. Altıntepe - Maltepe de ikamet ediyorum. Gündüz işi arıyorum. Elimden gelebilen akşam evimde olabileceğim her türlü gündüz işine açığım. Sorumluluk sahibi ve disiplinliyim. İşletme çıkarlarını koruyarak marka değer ve hizmet kalitesinin artması için aktif rol almayı benimserim. Kırıcı değil yapıcı bir kişiliğe sahibim.

  • 627

  • İlan Aktif

  • 15.05.2018

  • İstanbul - Maltepe

  • 1350-2000 TL

  • 053532*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Dağıtım

Levent Y. pariyer profili

Levent Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...