Garsonluk Ya Da Mağaza Çalışanı Olmak İstiyorum

Garsonluk Ya Da Mağaza Çalışanı Olmak İstiyorum

18 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. Garson ya da mağaza çalışanı olmayı düşünüyorum daha önceden tecrübem var. Garsonluk olmazsa komilik de yapabilirim. Üniversiteye devam ettiğim için saatleri ders bitiş saatlerime göre ayarlı bir iş istiyorum bir de akşam geç saatlere kadar sürecek bir iş istemiyorum en geç 20:00 da işten çıkmak zorundayım.

Berfin T. pariyer profili

Berfin T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...