Garsonluk Ve Komilik Yaparım..

Garsonluk Ve Komilik Yaparım..

Verilen her işi ehemmiyetle ve dikkatle yaparım. Garsonluk,web tasarımı,Türkçe Özel ders gibi alanlarda kendime güveniyorum. Garson arıyorsanız doğru bir seçim yaparsınız ben ile. Çeşitli otellerde çalıştım(Hilton taksim otel.,Nişantaşı St. Regis Hotel vb. Bir sürü otelde tecrübelerim var. Sadece otel değil çeşitli organizasyon, konser  ve etkinliklerde de garson ve komilik yapıyorum. Yaklaşık olarak 6 yıldır garsonluk yaptım ve halen devam etmekteyim.Sultangazi/İstanbul' da ikamet ediyorum. Servis katkısı ulaşımım için çok iyi olur. Onun dışında minimum asgari ücret isterim emeğimin karşılığı olarak . Bu, otele ve zamana göre değişkenlik gösterebilir. Düzenli işin yanında günlükçü biçiminde de gereken garsonluk ve komilik işlerini yaparım. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ' nde Türkçe Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim.  

Hamit K. pariyer profili

Hamit K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...