Galatasaray Üniversitesi Öğrencisi

Galatasaray Üniversitesi Öğrencisi

Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Hazırlık Sınıfı öğrencisiyim. Hafta içi cuma full time, pazartesi saat 17den sonra, onun haricinde ise saat 16.00dan sonra uygunum. Düğün salonu garsonluğundan dipçik atölyesi çalışanlığına kadar farklı işlerde çalıştım. Orta seviye İngilizce, başlangıç seviyesinde Fransızca biliyorum. Diksiyonum ve insanlarla iletişimimin iyi olduğunu düşünüyorum. Garsonluk, anketörlük, hostluk vb işlerde çalışabilirim . 

Kerem Ö. pariyer profili

Kerem Ö. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...