Freelance Mimar

Freelance Mimar

İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimarlık bölümü 2020 yılı mezunuyum. Eğitim hayatım süresince konut, öğrenci merkezi, kültür merkezi, kazı çalışma alanı, konaklama alanı tasarımı, dil okulu, kent dokusu tasarımı üzerinden zanaatkar enstitüsü projeleri üzerinde çeşitli projelerde çalıştım. Eğitim hayatım süresince Rhinoceros, Photoshop, Lumıon ve AutoCAD programları üzerinden üretim gerçekleştirdim. Kendimi geliştirmeye ve çeşitli deneyimler edinmeye çalışan bir mimarım.  Ornamental Gaze atölyesinde yürütücüleri Lara Mehling ve Bahar Akgün yardımları ile Studıo X'de sergimiz gerçekleşti. Şantiye stajımı, inşanın başlangıcından itibaren katlar oluşturulduğu süreye kadar kaba inşaata katılım sağladım. Ofis stajında ise belediye dosya takibi, imar barışı proje başvurular ve dosya takibi, avan proje çizimi gibi çalışmalar gerçekleştirdim. Çalışmayı ve üretmeyi seven biriyim. Eğitim hayatım süresince hep tasarıma önem verildi ve bu yönde yetiştirildim. Autocad, 3D max, Lumıon, Photoshop, Sketchup bilgisine sahibim. Photoshop programından sahne tasarımı üzerine dersi aldım. Portfolyomda da bunlar bulunuyor.  Portfolyoda bulunan render kısmında render alıştırmalarımı görebilirsiniz. Şirketinizde tam zamanlı olarak çalışmayı çok isterim.  Çalışmalarımı görebileceğiniz İnstagram sayfam bulunmaktadır.  Aynı zamanda freelance iş aramaktayım. Eğer uzaktan freelance iş vermeniz gerekir ise sizinle çalışmayı çok isterim.  proje bazlı da çalışabilirim.


 

Büşra M. pariyer profili

Büşra M. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...