Pariyer Logo

Freelance Grafiker Ve Web Tasarımcı


Adobe programlarina hakimim, html PHP CSS dillerini biliyorum.

İlan Detay

İş Arayan Hakkında

Mertcan Korkmaz
Mertcan Korkmaz

Merhaba, Adobe Photoshop, Adobe İllustrator programlarıni iyi derecede biliyorum. 2 sene boyunca 3 farklı e-ticaret firması olan şirkette yazılım ve grafik alanında çalıştım. sosyal medya için görsel çalışmaları, banner ve Google reklamlarını tasarladim. Php, Html, Css yazılım dillerine hakimim. Wordpress, bootstrap, jquery ile web sitesi oluşturabiliyorum. Cisco sertifikam var. Office programlarını kullanabiliyorum. Şuanda Üniversiteside grafik tasarım bölümünü okuyorum.

Üye Profilini Göster Mesaj Gönder
Telefon Et
Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...