Freelance Grafik Tasarımı Yaparım

Freelance Grafik Tasarımı Yaparım

İnternet siteleriniz ve Sosyal medya hesaplarınız için ihtiyacınız olan profesyonel grafik tasarım hizmetini sizlere uygun fiyatlarla sunabilirim. internet siteleri için Logo Banner Ürün Görselleri Sosyal Medya için Kapak Fotoğrafları Profil Fotoğrafları Kampanya Görselleri Duyuru Görselleri Hazırlayabilirim DAha ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için : WMYonetim@gmail.com adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.


Benzer İş TalepleriBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...