Freelance Grafik Tasarımcı/Fotoğrafçı

Freelance Grafik Tasarımcı/Fotoğrafçı

Grafik tasarımcıyım karakter tasarımı ,maskot, logo ,broşür ,kartvizit gibi alanlarda çalıştım dijital çizim yapıyorum igü güzel sanatlar fakültesi grafik tasarım son senesindeyim okulum olduğundan dolayı freelance veya haftasonu çalışabilirim gerekli tasarım programlarına hakimim aynı zamanda fotoğraf çekimi video çekim montajda yapabiliyorum numaram 0545 883 2393 mail adresim duhandagilgan@gmail.com

Duhan D. pariyer profili

Duhan D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...