Fotoğrafçı- Kameraman

Fotoğrafçı- Kameraman

Merhaba, İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü okudum. Öğrenim durumu alttan dersim olduğu için devam ediyor, sadece sınavlara gireceğim. Kendi okulumda etkinliklerde fotoğraf çektim görev aldım. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Koreli'ler etkinliğinde 
fotoğrafçı olarak görev aldım.Galatasaray Üniversitesi'nde 'Tüketici Hukukun Güncel Sorunları' isimli etkinlikte fotoğrafçı olarak görev aldım.Biruni Üniversitesi'nde 'Gökyüzüne Bakma Zamanı' etkinliğinde fotoğrafçı olarak görev aldım.
Doğan U. pariyer profili

Doğan U. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...