Fotoğraf- Video-Grafik Tasarım

Fotoğraf- Video-Grafik Tasarım

Model, ürün, iş yeri, araç, konser, etkinlik, bebek, düğün,YouTube gibi tüm çekim ve tasarım işleriniz için çalışabilirim.
Genel olarak; Tasarım ve edit programlarını kullanabilen bir Fotoğrafçıyım, video konusunda ufak tecrübelerim var. öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye istekli birisiyim. Afiş, logo vs konularda ps ve ai programlarını kullanıyorum. Prodüksiyon, Fotoğraf - Film Işığı ve Çeşitli asistanlık deneyimlerim var.
3 Senelik Tecrübem Mevcut
Maltepe Üniversitesinde 3. Sınıf Görsel İletişim Öğrencisiyim.
Stajyer veya deneyimsiz değilim.
İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Ediyorum.

Burak B. pariyer profili

Burak B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...