Evde Fizik Tedavi Hizmetleri

Evde Fizik Tedavi Hizmetleri

İstanbul Arel Üniversitesi - Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. Özel bir rehabilitasyon merkezinde fizyoterapist olarak çalışmaktayım. Evde Fizik Tedavi Hizmeti ile birçok hastaya verim sağlamak istiyorum. Kupa terapisi (hacamat, sülük, kupa), osteopatik manuel terapi, kinezyolojik bant tedavisi vs. birçok alanda sertifikalı eğitimim bulunmaktadır. Pediatri, nöroloji, ortopedi, el rehabilitasyonu alanlarında tecrübelim bulunmaktadır. ( Down sendromu, spina bifida, serebral palsi, hemipleji, spastik parapleji, manuel terapi, monoparezi, hemiparezi )

  • 77

  • İlan Aktif

  • 10.07.2022

  • İstanbul - Bahçelievler

  • 250-500 TL

  • 537502*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Diğer

Alihan Ö. pariyer profili

Alihan Ö. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...