Endüstri Mühendisi, Proje Yöneticisi

Endüstri Mühendisi, Proje Yöneticisi

Ben bir endüstri mühendisi, proje yöneticisi, iş analisti, eğitimci, ömür boyu öğrenci ve anneyim.


Güçlü iletişim becerilerim var, bu nedenle teknik departman ile işletme departmanları arasında köprü oluşturuyorum. Proje ekibini, Projeyi günlük olarak yürütmek için Proje kurulunun yetki ve sorumluluğu ile yönetiyorum. Ayrıca, gerekli çıktıların üretimini yönetiyorum ve kararlaştırılan raporlama yapıları dahilinde herhangi bir yetkilendirmeyi ve Proje güvence rollerinin kullanımını benimsiyorum. Ayrıca, acil durum planlarının geliştirilmesi de dahil olmak üzere Proje risklerini yönetiyorum. Mevcut ve önceki işlerimde iş analizi, test senaryo belgeleri hazırlıyorum.


Ayrıca, paydaş gereksinimlerini beklentileri aşan somut çıktılara çevirme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahibim.

İrem S. pariyer profili

İrem S. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...