EDİTÖR/SOSYAL M.U/İÇERİK ÜRETECİ

EDİTÖR/SOSYAL M.U/İÇERİK ÜRETECİ

Merhaba,

Gazetecilik üzerine Radyo TV Programcılığı okudum çok uzun zaman önce sektöre girdim. Çeşitli tv kanalları ve medya gruplarında editörlük, içerik üretimi ve sosyal medya yönetciciliği stajyer muhabirlik  gibi konumlarda çalıştım. Show TV Anahaber, Hürriyet Gazetesi, DHA, Milliyet Gazetesi, donanım haber, donanım günlüğü vb şirketlerde bulundum. Freelance olarak iş arıyorum.

Rabia E. pariyer profili

Rabia E. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...