Editör , Yazar Olarak Veya Çocuk Kitapları Yazarı Olarak Çalışmak İsterim.

HAKKIMDA: 1.Özel Kanal Kaydı: https://youtu.be/94qT1v21gMQ 2.Trt İstanbul Radyosu : https://youtu.be/locpkQiYxDE 3.Trt Erzurum Radyosu: https://youtu.be/R-8WQX1eiQ Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni ve Türk Dili Hocasıyım. 5-6 yıldır yazar, editör, gazeteci ve çocuk kitapları yazarı olarak özel sektördeyim. Şu anda freelance yazarlık yapıyorum. Öncelikle sesli-görüntülü cv olarak verdiğim linklerdeki kayıtları, özellikle birincisini dikkate almanızı dilerim. 57 yaşımdayım. Aynı zamanda yazar, editör ve gazeteci olarak çalıştım. İlgilendiğinize dair geri dönüş yaparsanız ayrıntılı görüşebiliriz. Pendik Kurtköy Yenişehir Mahallesinde ikamet ediyorum; Sabiha Gökçen Havalimanına beş dakika mesafedeyim. 05075856001 whatsapp kullanıyorum. mail adresim: ahmetkun@hotmail.com Hakkımdaki bilgilerin teyidi için incelenebilecek/bakılabilecek diğer ögeler: Basından, İnternetten: 4. http://www.fibhaber.com/egitim/egitimci-yazar-ahmet-kundakcioglu-ogrencilerimizle-bulustu-h25658.html 5. http://28subatilkokulu.meb.k12.tr/tema/icerikler/cocuk-kitaplari-yazari-ahmet-kundakcioglu-okulumuzda_1067706.html 6. http://www.habercan.com.tr/oku.asp?id=6270 7. https://www.haberler.com/turkiye-okuyor-projesi-4-7223208-haberi/ 8. http://www.altinyildiz.k12.tr/index.php p?page=haber&action=view&id=143 9. http://www.ilhamperisi.org/ahmet-kundakcioglu/index.html (şiirleri)

Ahmet Kundakçıoğlu pariyer profili

Ahmet Kundakçıoğlu Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...