Edebiyat ve Türkçe Öğretmenliği

Edebiyat ve Türkçe Öğretmenliği

Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünden iyi bir ortalamayla mezun olup hem edebiyat hem Türkçe derslerinde öğretmenlik yapabilirim. İnsanlarla özellikle gençlerle iletişimim iyidir.Öğretmenlik yapmaktan zevk alan ve öğrencilere yeni bir şeyler katıp onlara yardımcı olunca çok mutluluk duyan biriyim. 1 yıl boyunca İstanbul'da çeşitli liselerde staj yaptım, staj öğretmenlerim ve daha da önemlisi öğrencilerim oldukça memnun kaldılar. şu an da böyle güzel bir mesleği yapmak için iş arıyorum.

Akın D. pariyer profili

Akın D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...