Dönemsel İş Arıyorum

Dönemsel İş Arıyorum

Merhabalar

Anaokulu öğretmeniyim ve yeni döneme Eylül ayında başlayacağım için bu iki aylık süre zarfında hem maddi gelir sağlamak hemde vakit geçirip faydalı olabilmek adına dönemsel olarak iş arayışındayım daha önce bir çok farklı kurumda öğretmenlik yapıp farklı iş alanlarında da yer aldım.Çalışacağım kişilere hem sosyal hemde akademik anlamda çocuklarıyla keyifli ve verimli zaman geçireceğimizin garantisini verebilirim.

Eylem P. pariyer profili

Eylem P. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...