DİYETİSYEN - İŞ ARAYIŞI

DİYETİSYEN - İŞ ARAYIŞI

Merhaba,


En son B-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi, Özel Ataşehir Hastanesi ve Ay-Ten Estetik ve Güzellik Merkezi'nde mutfak ve poliklinik diyetisyeni olarak görev yaptım. 4 yıla yakın mesleki deneyimim mevcuttur. Hastane, tıp merkezi, özel danışmanlık merkezi, spor salonu , güzellik merkezi ve catering firmalarında diyetisyen pozisyonunda iş arayışım bulunmaktadır.
  • 724

  • İlan Aktif

  • 21.06.2021

  • İstanbul - Sancaktepe

  • 2500 TL-4000 TL

  • Diyetisyen

YELİZ Y. pariyer profili

YELİZ Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...