Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital Pazarlama Uzmanı

İstanbul Ateşehir'de ikamet ediyorum. 3 Yıldır Dijital Pazarlama Alanında Freelancer olarak çalışıyorum. Yaptığım işler Google Ads, Facebook & Instagram Bussines vb. Reklam Tanıtımlarınızı en doğru şekilde optimize ederek yayınlıyorum. Reklamlarınız için video oluşturabiliyorum fakat bunun için ek ücret talep ediyorum. 

Şuanda Çalıştığım Güzellik ve Estetik Firmaları Mevcut. Talepte bulunan işletmelere portföy ve referans sağlayabilirim.


Yasin B. pariyer profili

Yasin B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...