Deneyimli Yazılımcıyım

Deneyimli Yazılımcıyım

YAZILIM DESTEK HİZMETİ , YAZILIM GELİŞTİRME HİZMETİ,YAZILIM PROJE YÖNETİMİ

YAZILIM TAKIM LİDERLİĞİ,YAZILIM YURT İÇİ VE YURT DIŞI KOORDİNATÖRLÜĞÜ, İŞ ANALİSTLİĞİ, YAZILIM TEST HİZMETİ,VMWARE SANAL MAKİNA KONFİGÜRASYON VE İŞLEMLERİ , MSSQL SERVER YAZILIM, BAKIM, MIRRORING,FAILOVER,INDEXING,REPLICATION,PERFORMANS HİZMETLERİ,MAIL,OUTLOOK,BARINDIRMA SAĞLAMA, TÜM YAZILIM VE BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİNİ VERİYORUM. 

YAZILIM GELİŞTİRME HİZMETLERİ  ( ASP.NET,C#,MSSQL,JAVASCRIPT,DEVEXPRESS,HTML,BOOTSRAP ) 

ÖZELLİKLE KALİTE,TURİZM SEKTÖRLER BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM SEKTÖRLERE HİZMET VERİLMEKTEDİR. 

ÜCRETLER VE SÜRELER YAPILACAK İŞLERE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERDİĞİNDEN VERİLEN ÜCRET SEMBOLİKTİR. HAKAN C. pariyer profili

HAKAN C. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...