Deneyimli Satış Danışmanı

Deneyimli Satış Danışmanı

Satış danışmanlığı konusunda gerekli her yeteneğe sahip olduğumu düşünüyorum. Bir satış danışmanın hangi ürünü sattığı önemli değildir, önemli olan ürünü iyi tanıyıp müşterinin ihtiyaçlarını anlaya biliyor olmalı. Şahsen ne olursa olsun elimde tuttuğum bir ürünün A'dan Z ye bütün özellikleri bildiğim sürece kime nasıl ve ne kadar satabileceğimi de bilirim.  

2016-2017 OEM bölümde profesyonel ürün danışmanı (donanım,kurulum,ihtiyaç duyulan parçayı belirleme) 

2017-2019 doğtaş exclusive satış danışmanı.(5 ay üst üste Türkiye satış birinciliği ) (Küçükyalı Doğtaş Exclusive Genel Merkezi mağazası) çalışmaya devam etmekteyim.

''Microsoft Excel

mimari çizim programları (Pcon vb.)

prosab ''

gibi birçok pc programını kullana bilirim.

B sınıfı ehliyet(2016 başında aldım)

Maaş beklentim 3700 ve üstü.

Tahsincan B. pariyer profili

Tahsincan B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...