Dekupe Ve Resim Düzenleme

Dekupe Ve Resim Düzenleme


Her türlü ürünlerinizin düzenlenmesi ve dekupe işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim.

Verilen görselin arka planı temizlenir. İsteğe göre fotoğrafa uygun zeminler ve arkaplanlar eklenebilir ya da istediğiniz zemine istediğiniz bir renk uygulanarak gönderilirebilir. İsterseniz herhangi bir background görseli ile iletilir, istenirse de dosyanın png - psd - jpg - pdf formatındaki halleri ile iletilir. İstenirse optimizasyonunu (boyutlandırılması) yapılabilir. Gölgeli bir şekilde estetik durması sağlanabilir.

Detaylı bilgi için lütfen mesaj yoluyla iletişime geçiniz. Gönderilen fotoğrafların çözünürlüklerinin yüksek olmasına dikkat ediniz.

  • 10

  • İlan Aktif

  • 05.01.2022

  • İstanbul - Küçükçekmece

  • 10-​25​0 TL

  • 541278*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Grafik Tasarım

Erdem A. pariyer profili

Erdem A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...