Cumartesi-Pazar Solidworks Tasarım, Eğitim Ve Yardımcı Olarak Ek İş Arıyorum.

Cumartesi-Pazar Solidworks Tasarım, Eğitim Ve Yardımcı Olarak Ek İş Arıyorum.

12 Yıldır üretim sektöründe imalat sorumlusu ve tasarimci olarak çalışıyorum. Solidworks, autodesk inventor ve Autocad kullanıyorum. Ayrıca Ekmek firin makineleri ve Havaalanı sektöründe usun yıllardır tecrübem var. Son iki yıldır yapı sektöründe hareketli mimaride imalat şefi ve tasarimci olarak çalışıyorum. Eğitim, tasarım ve şantiye ortamlarinda cumartesi - pazar günleri çalışmak istiyorum. Iyi günler.

  • 1337

  • İlan Aktif

  • 24.12.2017

  • İstanbul - Beylikdüzü

  • 10-​25​0 TL

  • Teknik Ressam

Gültekin pariyer profili

Gültekin Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanlarıBu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...